- Radocza Konkurs

Idź do spisu treści

Menu główne:

dla nauczyciela

Witamy Cię drogi nauczycielu!

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów gimnazjów oraz klas VI i VII szkół podstawowych

1. Międzyszkolny test wiedzy multimedialnej składa się z dwóch etapów:

a) etap wewnątszkolny (przeprowadza nauczyciel informatyki w danej szkole)
b) etap międzyszkolny (odbędzie się dnia 23.03.2017 w ZSCKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy o godz. 9:00)

2. Dnia 11.03.2018 wyślemy na adres Twojej szkoły (sekretariatu) pliki:

  • lista uczniów+odpowiedzi do testu.xlsx

  • test wewnątrzszkolny.docx

  • test w pracowni komputerowej.xlsx

  • test wewnątrzszkolny.pdf

Test przeprowadzisz w swojej szkole w wybranym przez siebie terminie, ale nie później niż 20.03.2018. Test można przeprowadzić w wersji papierowej lub komputerowej. Wybór należy do Ciebie. Pliki  test w pracowni komputerowej.xlsx oraz test wewnątrzszkolny.pdf zostały przygotowane, aby ułatwić Ci pracę. Opis jak przeprowadzić test w pracowni komputerowej znajduje się w email'u, który wysłaliśmy do sekretariatu Twojej szkoły.

Na podstawie testu wyłonisz reprezentację 4 uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki i będą reprezentować Twoją szkołę w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 23.03.2017 (środa) w ZSCKU w Radoczy o godz. 9:00.

Po przeprowadzeniu testu w swojej szkole prosimy o wysłanie pliku:
lista uczniów+odpowiedzi do testu.xlsx na adres radoczakonkurs@gmail.com abyśmy wiedzieli, kto zakwalifikował się do etapu międzyszkolnego.

3. W przypadku, gdy kilku uczniów z testu będzie miało ten sam wynik rozstrzygnięcie, który uczeń będzie reprezentował szkołę należy do nauczyciela informatyki. Szkołę nie może reprezentować więcej niż 4 uczniów.

4. Jeżeli z Twojej szkoły zgłosiło się 4 uczniów to zostaną oni automatycznie zapisani do etapu międzyszkolnego. Prosimy tylko o wysłanie potwierdzenia przybycia na adres radoczakonkurs@gmail.com

5. Jeżeli z Twojej szkoły zgłosiła się jedna, dwie lub trzy osoby to masz jeszcze czas na uzupełnienie reprezentacji szkoły, która może składać się maksymalnie z 4 uczniów. Sposób doboru uczniów, którzy będą reprezentować Twoją szkołę może odbywać się na zasadzie ocen z informatyki, testu lub innego dowolnie przez Ciebie wybranego klucza. W tym przypadku prosimy o uzupełnienie danych uczniów, którzy nie wypełnili formularza zgłoszeniowego, a są chętni powalczyć o główną nagrodę i wysłanie danych w pliku lista uczniów+odpowiedzi do testu.xlsx na adres radoczakonkurs@gmail.com

6. W razie pytań, wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt z sekretariatem naszej szkoły lub organizatorem.

7. Polub nasz profil na facebook'u, aby na bierząco śledźić informacje związane z konkursem.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego